З якою швидкістю повинен рухатись космічний корабль ,щоб його маса зросла на 3 % ?


Ответы на вопрос

Отвечает Налимов Данил.

Ответ:

0,2396 * c ≈ 71 874.9 км/сек

Объяснение:

1 + 3% = 1.03
Маса спокою: m0
β = v/c

Формула релятивістської маси:

m = \frac{m0}{\sqrt{1-\frac{v^{2}}{c^{2}} } }

m = mo / √ (1 — β²)
Складаємо рівняння:

1.03 * m0 =  m0/ √(1 — β²)
1.03 = 1 / √ (1 — β²)

Зведемо у квадрат:

1.0609 = 1 / (1-β²)
1-β² = 1/1.0609 ≈ 0.9426
β² = 1 — 0.9426 ≈ 0.0574
β = √ (0.0574) ≈ 0.2396

Так як β = v/c, то:

v = β * c = 0.2396 * c ≈ 71874.9 км/сек

З тебе корона:))

Отвечает Стребелева Соня.

Щоб маса космічного корабля зросла на 3%, йому потрібно рухатися зі швидкістю щонайменше рівною швидкості світла.