СРОЧНННОООО Дві частинки віддаляються від спостерігача зі костями 0,6с і 0,8c у протилежних

напрямах. Яка рада швидкість однієї частинки відносно іншої?

Ответы на вопрос

Отвечает Крутик Марина.
V=(V1+V2)/(1+V1*V2/c^2)=(0,6*c+0,8*c)/(1+0,6*c*0,8*c/c^2)=0,946*c