ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Записати рівняння зміщення (x(t)), якщо амплітуда коливань 5 см, а частота

10 Гц.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дима.

Ответ:

x=0.05sin(20πt+\alpha _{0})

Объяснение:

A=0.05 m, ω=2π v=20π

x=Asin(ωt+\alpha _{0})