Фізика 9 клас 1 г радію випромінює 250 Дж енергії. Визначте еквівалентну дозу випромінювання,

якщо К = 10

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.

Объяснение:

дано:

m=0,001 кг

W=250 Дж

К=10

знайти:

Н-?

роз-ня

Н=К*D

D=W/m

D=250Дж/0.001кг=250000 Гр

Н=10*250000Гр=250000 Зв

відповідь: Н= 250000 Зв

если я не ошибаюсь то так