Ковзани можуть створювати на лід тиск 875 кПа. На опору якої площі необхідно поставити новорічну

ялинку масою 35 кг, щоб створити такий самий тиск, як ковзани на лід? Відповідь подайте в см2.​ ПОТРІБНО ЯКУ МОГА СКОРІШЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Оливия.

За законом Паскаля тиск, який створюється на поверхню, залежить від сили, що діє на цю поверхню та її площі. Таким чином, для створення такого самого тиску на поверхню ялинки, як на лід, потрібно знайти площу опору, на яку вона буде ставитися.

Спочатку переведемо тиск ковзанів в СІ одиниці:

1 кПа = 1000 Па

875 кПа = 875000 Па

Тепер знайдемо площу опори:

тиск = сила / площа

площа = сила / тиск

Сила, яка діє на ялинку, дорівнює її масі, помноженій на прискорення вільного падіння (g = 9,8 м/с²):

сила = маса × g

сила = 35 кг × 9,8 м/с²

сила = 343 Н

Тоді площа опори дорівнює:

площа = сила / тиск

площа = 343 Н / 875000 Па

площа = 0,000392 м²

Подамо відповідь в квадратних сантиметрах:

площа = 0,000392 м² = 392 см²

Отже, необхідно поставити ялинку на опору площею 392 см², щоб створити на лід такий самий тиск, як ковзани.

Отвечает Гайнуллин Никита.

Ответ:

Дано:

p=875 кПа=875000 Па

m=35 кг

g≈10 Н/кг

S-?

Розв'язання:

p=F/S => S=F/p

S=F/p ; F=mg => S=mg/p

S=35×10/875000=0,0004 м2=4 см2

Відповідь:S=4 см2.