Знайдіть середньоквадратичну швидкість поступального руху молекул пропану (C3Hg) за температури 800

°С та тиск за цієї ж температурі, якщо концентрація 2·10²¹ м-³​

Ответы на вопрос

Отвечает Паркина Ульяна.

Ответ:

672,5 м/с

Объяснение:

Дано:

p = 250 кПа = 250·10³ Па

T=273+800=1073 K

n = 2·10²¹ кг/м³ = 0,041 кг/м³

__________________

V кв - ?

Основное уравнение МКТ:

Vкв=√(3*R*T/M)=√(3*8,31*800/44,1*10^-3)=672,5 м/с