позетивні заряди 6нкл і 4 нкл розташовані на відстані 4см один від одного.Визначте з якою силою

вони відштовхувалися

Ответы на вопрос

Отвечает Марухина Анюта.

Дано:

q1=6нкл=6*10-9кл

q2=4нкл=4*10-9кл

r²=4см=0.04м

k=9×10 9(десять в  девятой степени)

Знайти:

F-?

Розв'яз

F=k\frac{/q1/*/q2/}{r^{2} }

F=9*10 9\frac{4*10-9*6*10-9}{0.0016} }=135000*10-9=135000нКл