СРОЧНО!!!! Тіло людини масою 80 кг протягом доби поглинуло радіоактивне випромінювання з енергією

86,4 мДж. Визначте потужність поглинутої дози випромінювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Зуев Влад.

Ответ:

об визначити потужність поглинутої дози випромінювання, спочатку необхідно перевести енергію випромінювання з джоулів в джоулі на кілограм тіла на секунду, тобто в вати (Вт). Для цього використовується формула:

P = E/t

де P - потужність, E - енергія, t - час.

У нашому випадку:

E = 86,4 мДж = 86,4 × 10^6 Дж

t = 24 години × 3600 секунд = 86 400 секунд

P = 86,4 × 10^6 / 86 400 = 1000 Вт

Тобто потужність поглинутої дози випромінювання складає 1000 Вт.