Ідеальний газ знаходиться при температурі 77 градусів Цельсія. Знайдіть середню кінетичну енергію

хаотичного поступального руху молекул ідеального газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Объяснение:

Середня кінетична енергія хаотичного поступального руху молекул ідеального газу може бути знайдена за допомогою формули:

E = (3/2) kT

де E - середня кінетична енергія молекул газу, k - стала Больцмана, T - абсолютна температура газу.

Спочатку необхідно перевести температуру в абсолютну шкалу, використовуючи формулу:

T(в Кельвінах) = T(в градусах Цельсія) + 273.15

Таким чином, температура газу становитиме:

T = 77 °C + 273.15 = 350.15 K

Тепер ми можемо обчислити середню кінетичну енергію молекул ідеального газу:

E = (3/2) kT

E = (3/2) * 1.38×10^-23 J/K * 350.15 K

E = 6.03×10^-21 J

Отже, середня кінетична енергія хаотичного поступального руху молекул ідеального газу при температурі 77 градусів Цельсія становить 6.03×10^-21 Дж.