!!!Дуже терміново!!! При електризації тертям з тіла А на тіло В перейшло 20*10^12 електронів.

Який заряд має тіло А? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федин Андрей.

Ответ:

q=e×N

q=-3,6×10^-19×20×10^12=-72×10 ^-7=-7,2×10^-6 Кл