Скільки електронів у молекулі сірчаної кислоти(H₂SO₄)? a) e = 0; б) e = 50; B) e = 100; Г) e=98

Даю 50 балів!!!! Срочноо будь ласка‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаханов Арсен.

Так как молекула электронейтральна, то количество электронов равно количеству протонов в ядрах атомов элементов этой молекулы, найти которое можно по таблице Менделеева (порядковый номер элемента):

для H₂SO₄ - 2*1+16+8*4=50

Ответ: 50 электронов

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.
У молекулі сірчаної кислоти (H₂SO₄) всього 98 електронів.

Для того, щоб це перевірити, необхідно порахувати кількість електронів у кожному атомі, що утворює молекулу:

У двох атомах водню (Н) знаходиться по одному електрону, отже, усього 2 електрони.
У чотирьох атомах кисню (О) знаходиться по вісім електронів, отже, усього 32 електрони.
У одному атомі сірки (S) знаходиться 6 електронів.
Отже, загальна кількість електронів в молекулі сірчаної кислоти дорівнює 2 + 32 + 6 = 40, але через те, що вона має заряд -2, ще потрібно додати 2 електрони. Таким чином, загальна кількість електронів в молекулі H₂SO₄ дорівнює 40 + 2 + 56 = 98.