Конденсатор якої ємності під час приєднання до полюсів джерела постійної напруги 200 В і він

накопичує енергію 2,4 Дж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Любомудров Евгений.

W=CU²/2

C=2W/U²

C=2*2,4/200²=0,00012 (Ф)