(Даю 60 баллов) Напруга між клемами електролітичної ванни 1,5 В, а опір 0,75 Ом. Скільки

електрики пройшло через розчин солі за 5 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Костя.

Ответ: 1200Кл

Объяснение:

Дано:

U=1,5В

R=0,75 Ом

t=5мин=600с

-------------------

q-?

Согласно закона Ома:

I=U/R=1,5/0,75=2А

I=q/t

Отсюда:

q=I*t=2*600=1200Кл