3. У стальну посудину масою 400 г налили 1,5 л води при температурі 27°С. У воду вкинули шматок

льоду і коли лід розтанув встановилась температура 10°С. Знайдіть масу льоду. 4. У зварювальному цеху є 10 балонів ацетилену (С2Н2) ємністю 20 л кожен. Усі вони ввімкнуті в загальну магістраль. Через деякий час тиск в усіх балонах знизився з 10 МПа до 6 МПа. Визначити витрату ацетилену, якщо його температура залишалася незмінною і рівною 20ºС. 5. Вдень при температурі 15°С відносна вологість повітря була рівна 50%. Знайдіть точку роси.опишіть всі задачі вірно і я вам докину бали за цю роботу дає 45 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Лиза.

5)Для знаходження точки роси необхідно використати формулу, що виражає залежність між температурою повітря (T), відносною вологістю (RH) та точкою роси (DP):

DP = T - ((100 - RH)/5)

Де T виражається в градусах Цельсія, RH відносна вологість у відсотках, а DP - точка роси, також в градусах Цельсія.

Підставляючи дані у формулу, отримуємо:

DP = 15 - ((100 - 50)/5) = 10 градусів Цельсія.

Таким чином, точка роси при заданих умовах буде дорівнювати 10 градусам Цельсія.


(Это всё что я смогла решить)