6 Для рівномірного переміщення воза по грунтовій дорозі потрiбна сила тяги 800 Н. Яку частину

становить від ваги воза з вантажем. якщо його маса 400 кг? 7.Знайти масу сталевого куба з довжиною ребра 1 м. Товшина стінок куба 10 CM. 7 M гор сил помогите пожалуйста очень надо.Даю 40 за 2 задачи​

Ответы на вопрос

Отвечает Квашнина Ангелина.

1. Для рівномірного переміщення воза потрібна сила тяги 800 Н. Вага візка з вантажем дорівнює його масі, тому вага візка з вантажем дорівнює 400 кг * 9,8 м/с^2 = 3920 Н. Частину ваги, яку становить сила тяги, можна обчислити як 800 Н / 3920 Н ≈ 0,204. Тому сила тяги становить близько 20,4% від ваги воза з вантажем.


2. Об'єм сталевого куба з довжиною ребра 1 м дорівнює (1 м)^3 = 1 м^3. Товщина стінок куба дорівнює 0,1 м, тому ребро внутрішньої частини куба дорівнює 1 м - 0,2 м = 0,8 м. Об'єм внутрішньої частини куба дорівнює (0,8 м)^3 = 0,512 м^3. Густина сталі близько 7850 кг/м^3, тому масу куба можна обчислити як 0,512 м^3 * 7850 кг/м^3 ≈ 4020 кг. Отже, маса сталевого куба близько 4020 кг.