4. За графіком залежності маси тіла від об'єму визнач густину речовини, з якої виготовлено це

тіло. A 400 B 2,5 КГ 3 M КГ 3 Б 0,4 r 250 КГ 3 M КГ 3 m, r 0,8 01 V.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Лев.

Пояснення:

m = pv

p = m/v

m = 4×0,8 г

v = 8 см³

р = (4×0,8)÷8 = 0,4 г/см³

1 кг/м³ - 1000/1000000 г/см³ = 1/1000 г/см³

х кг/м³ - 4÷10 г/см³

х = 4×100010 = 400кг/м³

Відповідь: А 400 км\м³