Пружину жорсткістю 10 Н/м стиснули на 0,01 м. Яку потенціальну енергію вона має?​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

Потенціальна енергія стиснутої пружини обчислюється за формулою:

E = 1/2 * k * x^2

де E - потенціальна енергія, k - коефіцієнт жорсткості пружини, x - стиснення пружини.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

E = 1/2 * 10 Н/м * (0,01 м)^2 = 0,0005 Дж.

Отже, потенціальна енергія стиснутої пружини становить 0,0005 Дж.

Объяснение:

постав найкращу відповідь