ДАЮ 25 БАЛЛОВ!!!!!!!!!СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ!!!!!!!!! Запряжка собак рівномірно тягне горизонтальною

дорогою санки, маса яких 0,6 т, при цьому собаки прикладають силу 120 Н. Визначте за цими даними коефіцієнт тертя ковзання між санями і дорогою.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Катюша.

Ответ:

Объяснение:

m = 0,6 т = 600кг

F =  120 Н

μ = ?

m*g*μ = F

μ = F / (m*g) = 120 / (600*10) =0.02