За допомогою рухомого блока тіло масою 4 кг піднімать на висоту 2 м, приклалаючи ситу 25 Н. Який

ККД Рухомого блока? СРОЧНО ДАЮ 70 БАЛОВ‼️‼️‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Катушин Илья.

Ответ:

Для визначення ККД (коефіцієнта корисної дії) рухомого блока, спочатку потрібно обчислити роботу, яку виконує сила тяжіння на тілі під час підняття.

Робота (W) визначається як добуток сили (F), прикладеної на тіло, і переміщення (d) тіла:

W = F * d

У даному випадку сила, яка прикладається (F), дорівнює 25 Н, а переміщення (d) - 2 м.

W = 25 Н * 2 м = 50 Дж (джоулі)

Таким чином, робота, виконана на підняття тіла на висоту 2 м, становить 50 Дж.

ККД (η) визначається як відношення корисної роботи (Wк) до витраченої енергії (Wв):

η = Wк / Wв

У цьому випадку, оскільки ми не маємо інформації про витрачену енергію, не можна точно визначити ККД рухомого блока. Для розрахунку ККД потрібно знати витрачену енергію або роботу, виконану додатковими силами, наприклад, рухом блока чи тертя.

Отже, без додаткових даних неможливо визначити ККД рухомого блока у даному випадку.

Отвечает Різник Лєна.

Для визначення коефіцієнта корисної дії (ККД) рухомого блока необхідно знати величини прикладеної сили та продукту сили і переміщення. У даному випадку величина прикладеної сили становить 25 Н, а переміщення - 2 м.

ККД рухомого блока можна визначити за формулою:

ККД = (робота на виході) / (робота на вході)

Робота на вході може бути визначена за формулою:

робота на вході = прикладена сила * переміщення

У нашому випадку:

робота на вході = 25 Н * 2 м = 50 Дж

Оскільки ми не маємо відомостей про роботу на виході, неможливо точно визначити ККД рухомого блока. Для розрахунку ККД потрібна додаткова інформація про роботу, яку він виконує на виході.