10. Напишіть рівняння реакцій взаємодії води із запропонованими речовинами: а) кальцій оксидом; б)

нітроген (V) оксидом. Дайте назви продуктам реакцій.СРОЧНОООООО ПЖЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Ольга.

Відповідь:

Пояснення:

H2O + CaO = Ca(OH)

H2O + N2O5 = N(OH)