Залізна колона в індійському місті Делі відома на весь Світ тим, що хоч і збудована у 9 столітті,

до нашого часу майже уникла корозі Знайдіть висоту Далійської колони, якщо вона чинить на грунт 546 кПа, а густина заліза 7800 кг/м

Ответы на вопрос

Отвечает Kurus Valeria.

Ответ:

7 m

Объяснение:

p = pgh

h= p/pg = 546*10^3 / 7800*10 = 7