Скільки кам’яного вугілля потрібно спалити, щоб виділилося 10,8 МДж теплоти? Відповідь запишіть у

кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Мошанов Данил.
Дано:
Q = 10,8 МДж = 10,8*10⁶ Дж
q = 27·10⁶ Дж/кг
Знайти:
m - ?
Q = q·m→m = Q / q
m = 10,8*10⁶ / (27*10⁶ ) = 10,8 / 27 = 0,4 кг