Обчисліть внутрішню енергію Криптону, якщо кількість речовини дорівнює 17 моль, а температура 87 ℃.

Відповідь подайте в кДж та округліть до десятих. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кладов Алексей.

Для обчислення внутрішньої енергії Криптону використовуємо формулу:

U = nC_vΔT

де n - кількість речовини, C_v - молярна теплоємність за сталого об'єму, ΔT - зміна температури.

Знайдемо спочатку молярну теплоємність за сталого об'єму Криптону. З таблиць фізичних величин знаходимо, що C_v для Криптону дорівнює 12,47 Дж/(моль·K).

Тепер знайдемо зміну температури:

ΔT = T - T_0 = (87 + 273) K - 273 K = 87 K

Підставляємо в формулу:

U = nC_vΔT = 17 моль * 12,47 Дж/(моль·K) * 87 K = 19 205,39 Дж

Отже, внутрішня енергія Криптону становить близько 19,2 кДж.