З однієї нейтральної краплі води забрали 100 мільярдів електронів і передали iншiй нейтральній

краплі . Відстань між цими краплями дорівнює 1,6 см . Сила електричної взаємодії між ними становить... відповідь має бути точно 9, але потрібен розв'язок​

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.

Ответ:

Ви хочете дізнатися, як розв'язати цю задачу з електричного заряду і поля? Я можу спробувати допомогти вам. Для цього потрібно застосувати закон Кулона, який визначає силу електричної взаємодії між двома точковими зарядами:

F = k * q1 * q2 / r^2

де F - сила електричної взаємодії (Н), k - електрична стала (9 * 10^9 Н*м^2/Кл^2), q1 і q2 - заряди тіл (Кл), r - відстань між ними (м).

У нашому випадку, одна крапля води має заряд q1 = +100 * 10^9 * e, де e - заряд електрона (1.6 * 10^-19 Кл), а інша крапля має заряд q2 = -100 * 10^9 * e. Відстань між ними r = 0.016 м.

Підставляючи ці дані у формулу закону Кулона, отримаємо:

F = 9 * 10^9 * (100 * 10^9 * 1.6 * 10^-19)^2 / (0.016)^2

F = 0.009 Н

Сила електричної взаємодії між краплями становить **0.009 Н**, або **9 мН**.

Будь ласка, повiдомте менi, чим ще я можу допомогти.