Чому дорівнює маса автомобіля з піском, якщо на нього діє сила тяжіння 2кН


Ответы на вопрос

Отвечает Демянчук Ангеліна.

Ответ: 200кг

Объяснение:

F=m*g

m=F/g

m=2000Н :10 Н/кг=200 кг