Точковий заряд 11,3 нКл знаходиться усередині сфери. Визначите сумарний потік вектора напруженості

електричного поля, який створює заряд, через стінки сфери.

Ответы на вопрос

Отвечает Малков Саша.

Ответ:1277 Вм

Объяснение:
За теоремою Гауса
Φ = Q/ε₀
Φ = Q/ε₀ = (11,3·10⁻⁹)/ (8,85·10⁻¹²) = 1277 Вм.