Два резистори з'єднано паралельно. Опір першого 4 Ом, опір другого 6 Ом. Визначте загальний опір.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дорожко Рома.

Ответ:

Объяснение:

R = R1*R2 / (R1+R2) = 4*6 / (4+6) = 24/10 = 2.4 Ома