Під дією сили 20Н довжина пружини зменшилася на 4 см чому дорівнює потенціальна енергія стисненої

пружини? Енергія 120МДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

0,4 Дж

Объяснение:

E_pot = (1/2) * k * x^2

k = F / x

k = 20 Н / 0.04 м = 500 Н/м.

E_pot = (1/2) * k * x^2 = (1/2) * 500 Н/м * (0.04 м)^2 ≈ 0.4 Дж