20 балів 7.Напруга на реостаті дорівнює 156В. Довжина обмотки - 200 см нікелінового дроту, а

площа його поперечного перерізу - 0,54мм2. Визначте силу струму в даному реостаті. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:Щоб визначити силу струму в реостаті, можна скористатися законом Ома:

I = U / R

де I - сила струму, U - напруга, R - опір.

Опір реостата можна знайти, використовуючи формулу:

R = ρ * L / A

де R - опір, ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина, A - площа поперечного перерізу.

Специфічний опір нікелінового дроту зазвичай беруть з таблиць, наприклад, з табличок Физических величин и единиц. За приблизними даними специфічний опір нікелінового дроту становить 0,11 Ом * мм2 / м.

Підставляємо дані до формули для опору:

R = 0.11 Ом * мм2 / м * 200 см / 0.54 мм2 = 40.74 Ом

Підставляємо значення напруги і опору в формулу для сили струму:

I = 156 В / 40.74 Ом ≈ 3.83 А

Отже, сила струму в реостаті дорівнює 3.83 А.

Объяснение: