5. Два провідники, опори яких 9 Ом та 90 Ом, з'єднали паралельно. Визначте загальний опір даної

дiлянки кола. (Дано, схема, формула, розрахунок)​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодов Арсений.

Ответ:

Дано:

Резистори з'єднані паралельно.

R1=9 Ом;

R2=90 Ом.

Знайти R.

R=R1*R2/R1+R2=9*90/9+90=810/99=8,18 Ом.

Объяснение: