На тіло об'ємом 2,5м³ діє сила архімеда 22,5 кг в яку рідину занурене тіло?​


Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.

Відповідь:

Олія

Пояснення:

Якщо я правильно зрозумів, в задачі малось на увазі 22,5 кН. Пареводячі в основні одиниці СІ, отримаємо 22500 Н

Формула Архімеда: F = pgV => p = \frac{F}{gV} = \frac{22500}{2,5 * 10} = 900кг/м^3

З таблиці густин бачимо, що рідина - це олія.