Сила гравітаційного тяжіння людини масою 75 кг, що знаходиться на поверхні Землі, до Землі

приблизно дорівнює?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Відповідь:

Пояснення:

Сила гравітаційного тяжіння між двома тілами залежить від мас цих тіл та від відстані між ними. Земля має масу приблизно 5,97 × 10^24 кг та радіус приблизно 6,37 × 10^6 м. Щоб знайти силу гравітації між Землею та людиною масою 75 кг, яка знаходиться на поверхні Землі, ми можемо застосувати формулу:

F = G * (m1 * m2) / r^2

де F - сила гравітації, G - гравітаційна стала (6,67 × 10^-11 Н * м^2 / кг^2), m1 та m2 - маси тіл (у кг), r - відстань між цими тілами (у метрах).

У цьому випадку одне з тіл - Земля, тому ми можемо записати:

F = G * (m1 * m2) / r^2 = G * (75 кг * 5,97 × 10^24 кг) / (6,37 × 10^6 м)^2

Підставляючи числа, ми отримуємо:

F ≈ 735 Н

Отже, сила гравітаційного тяжіння людини масою 75 кг, що знаходиться на поверхні Землі, до Землі приблизно дорівнює 735 Н.

Panpanchenko