камінь кидають вертикально вгору з балкона, висунувши руку назовні, щоб він не потрапив назад, а

впав на землю. До верхньої точки камінь летів 2сек. а від верхньої точки до землі 3сек. на якій висоті над землею розміщено балкон?

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалевская Поля.

Відповідь:

За час першого періоду руху (від початку руху до досягнення верхньої точки), камінь здійснює рівномірно прискорений рух з початковою швидкістю, рівною нулю, тому ми можемо використовувати формулу:

h = (1/2)gt^2

де h - висота, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/с^2), t - час.

Підставляючи в цю формулу значення часу першого періоду руху, отримуємо:

h = (1/2) * 9.8 м/с^2 * (2 с)^2 = 19.6 м

Отже, балкон розміщений на висоті 19.6 м над землею.