Який тиск створює сила 150 Н на поверхню, площа якої дорівнює 6000 см^2?СРОЧНО!​


Ответы на вопрос

Отвечает Спивак Марина.

Ответ:

2500

Объяснение:

6000 см² = 0.06 м²

P=F/S

P= 150/0.06= 2500 H/м²