сила струму у першому резисторі 0,8 А. визначте напругу в другому резисторі та силу струму в

третьому резисторі​

Ответы на вопрос

Отвечает Savchuk Ivan.

Відповідь:

Для визначення напруги в другому резисторі потрібно використати закон Ома:

U(R2) = I(R1) * R(1) = 0.8 * 9 = 7.2 В

Тепер можна визначити силу струму в третьому резисторі за допомогою закону Ома:

I(R3) = U(R3) / R(3)

Але напруга на третьому резисторі не відома, тому її потрібно знайти. Враховуючи, що напруга на кожному з резисторів, з'єднаних послідовно, однакова, можна скористатися формулою для напруги на колі:

U = I * R(1) + I(R3) * R(3) + ...

Так як відома сила струму та напруга на першому резисторі, можна записати:

U = I(R1) * R(1) + I(R3) * R(3) + ...

Підставляючи в цю формулу відомі значення, отримаємо:

64 = 0.8 * 9 + I(R3) * 12 + 8 + 6 + 10 + 16 + 14

I(R3) * 12 = 64 - 0.8 * 9 - 8 - 6 - 10 - 16 - 14

I(R3) * 12 = 1.2

I(R3) = 1.2 / 12 = 0.1 А

Отже, напруга в другому резисторі дорівнює 7.2 В, а сила струму в третьому резисторі дорівнює 0.1 А.

Пояснення: