Задача 1. Обчисліть тиск води на дно однієї з найглибших морських западин, глибина якої дорівнює

10900 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Родион.
H=10900м
g=10H/кг
p(густина води)=1000 кг/м^3
P(тиск)-?
P(тиск)=p(густина води)*g*h=1000*10*10900=109 000 000Па или же 109 МПА