бе робота, яку 807** Тиск газу під поршнем, площа якого 20 см², дорівнює 1 МПа. яку відстань змiся

поршень, якщо сила тиску газу вико- нала роботу 600 Дж? Ha риконує водолаз,​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Денис.

Відповідь:

Для вирішення цієї задачі використовуємо формулу для роботи:

W = F * s,

де W - робота, F - сила, s - відстань.

Знаємо, що F = p * A, де p - тиск, A - площа.

Тоді маємо:

W = p * A * s

s = W / (p * A)

Підставляємо відповідні значення:

s = 600 Дж / (1 МПа * 20 см²) = 0,03 м = 3 см

Отже, відстань, на яку змістився поршень, дорівнює 3 см.

Щодо запитання про водолаза, то воно не пов'язане з даною задачею і потребує більш детального опису ситуації.

Пояснення: