Швидкість стрільби кулемета у трилогії "матриця" складає 10000 пострілів за хвилину, тривалість

одного пострілу в такому випадку складає .... с . Маса однієї кулі становить 10г або ...кг ; вилітає куля зі швидкістю 600 м/с. Сила віддачі такої зброї становить_кН.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

Відповідь:

Пояснення:

Для розрахунку тривалості одного пострілу кулемета у трилогії "Матриця" можна скористатися наступними формулами:

Час одного пострілу (t) можна визначити, поділивши 60 (кількість секунд у хвилині) на кількість пострілів за хвилину:

t = 60 / кількість пострілів за хвилину

Підставляємо значення кількості пострілів за хвилину (10000):

t = 60 / 10000 ≈ 0.006 с (або 6 мілісекунд)

Маса однієї кулі (m) може бути визначена за формулою:

m = 10 г = 10 / 1000 кг = 0.01 кг

Сила віддачі (Fв) кулемета може бути визначена за законом збереження кінетичної енергії, де кінетична енергія кулі після вибуху дорівнює кінетичній енергії віддачі:

Fв = m * v

де:

m - маса кулі

v - швидкість кулі після вибуху

Підставляємо значення маси кулі (0.01 кг) та швидкості кулі (600 м/с) і обчислюємо силу віддачі:

Fв = 0.01 * 600 ≈ 6 кН (кілоньютон)

Отже, тривалість одного пострілу кулемета у трилогії "Матриця" складає близько 0.006 с (або 6 мілісекунд), маса однієї кулі становить 0.01 кг, а сила віддачі такої зброї складає близько 6 кН (кілоньютон).