1. Вставте пропущену букву у формулі гідростатичного тиску Ppg... 2. 1816 м - найбільша глибина

занурення гренландської акули, що мешкає в Атлантичному океані. Обчисліть тиск, що чинить вода на акулу. 3. На якій глибині тиск в медові становитиме 20 кПа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Дмитрий.

Ответ:

Вставте пропущену букву у формулі гідростатичного тиску Ppg: Ppg = ρgh, де ρ - густина рідини, g - прискорення вільного падіння, h - висота рідини.

Для обчислення тиску, що чинить вода на гренландську акулу, потрібно знати густину морської води та глибину занурення акули. За даними задачі, глибина занурення дорівнює 1816 метрам. Густину морської води можна взяти приблизно 1025 кг/м³. Тоді тиск, що чинить вода на акулу, буде: P = ρgh = 1025 кг/м³ * 9,81 м/с² * 1816 м = 18 946 452 Па.

Для визначення глибини, на якій тиск в медові становитиме 20 кПа, потрібно використати формулу гідростатичного тиску P = ρgh. При цьому густина меду дорівнює близько 1 420 кг/м³. Розв'язуючи формулу для h, маємо: h = P/(ρg) = 20 000 Па / (1 420 кг/м³ * 9,81 м/с²) ≈ 1,42 метри. Таким чином, тиск в медові буде становити 20 кПа на глибині близько 1,42 метра.

Объяснение: