Визначте у яку рідину занурено циліндр об’ємом 20см ³, на який діє сила Архімеда 0,252Н Вкажіть

спочатку, що для цього вам знадобиться, а потім порядок дій і формули для обчислення

Ответы на вопрос

Отвечает Красиков Даня.

Дано:

Об'єм циліндра (V) = 20 см³ = 0.00002 м³

Сила Архімеда (F арх) = 0.252 Н

Розв'язання:

Закон Архімеда говорить, що сила плавання тіла в рідині дорівнює вазі рідини, яку воно витісняє.

Сила Архімеда може бути визначена за формулою:

F = ρ * g * V, де ρ - щільність рідини, в яку занурено циліндр, g - прискорення вільного падіння, V - об'єм циліндра. Таким чином, щільність рідини можна обчислити, використовуючи формулу:

ρ = F / (g * V)

ρ = 0.252 Н / (10 Н/кг * 0.00002 м³) = 1260 кг/м³

Отже, щільність рідини, в яку занурено циліндр, дорівнює 1260 кг/м³.

Для того, щоб з'ясувати, яка це рідина, можна скористатися таблицею щільності рідин. Звідси можна зробити висновок, що цей циліндр занурено у розчин гліцерину, щільність якого дорівнює близько 1260 кг/м³.