Тіло об'ємом 3м³ повністю занурено у воду. Визначити силу Архімеда, що діє на тіло на якій глибині

знаходиться тіло

Ответы на вопрос

Отвечает Дулесов Егор.

Ответ:

Объяснение:Сила Архімеда дорівнює вазі рідини, яка витіснюється тілом. Це означає, що сила Архімеда, що діє на тіло, залежить від густини рідини та об'єму тіла, яке занурене в рідину.

Сила Архімеда може бути обчислена за формулою:

F_A = ρ * g * V,

де F_A - сила Архімеда, ρ - густина рідини, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м/с²), V - об'єм тіла, який занурений у рідину.

Для води, густина якої приблизно дорівнює 1000 кг/м³, ми можемо обчислити силу Архімеда для тіла об'ємом 3 м³, яке повністю занурене у воду.

F_A = ρ * g * V = 1000 кг/м³ * 9,81 м/с² * 3 м³ ≈ 29430 Н

Таким чином, сила Архімеда, що діє на тіло, становить близько 29430 Н (ньютон). Ця сила напрямлена вгору і діє на тіло на будь-якій глибині, на якій знаходиться тіло, повністю занурене в воду.

Отвечает Олефир Слава.

Ответ:

Объяснение:

Fa=pgV=1000*10*3=300 кПа.

на глибині >, = вертикального розміру тіла,