СЕОЧНО!!! 30 БАЛЛОВ!!!НАПИШИТЕ ЧЕРЕЗ ДАНО!!! Розрахуйте, скільки коштує електроенергія, витрачена

на роботу електричної праски за 2 год? Сила струму 4A, напруга 220В, тариф 1 грн 44к. за 1 кВт . ГОД.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларчик Аня.
Щоб розрахувати, скільки коштує електроенергія, витрачена на роботу електричної праски за 2 години, спочатку потрібно розрахувати, скільки кіловат-годин електроенергії спожито.

За законом Ома, електрична сила струму дорівнює добутку напруги на опір. Оскільки ми знаємо силу струму та напругу, можемо розрахувати опір.

Опір праски = напруга / сила струму = 220 В / 4 А = 55 Ом.

Далі, щоб розрахувати кількість електроенергії, спожитої за 2 години, ми використаємо формулу P = VI, де P - потужність, V - напруга, I - сила струму.

P = VI = 220 В x 4 А = 880 Вт.

Отже, за 2 години праска споживає 880 Вт x 2 год = 1760 Вт-год.

Тепер ми можемо розрахувати вартість електроенергії, використовуючи тариф 1 грн 44 копійки за 1 кВт-год.

Вартість електроенергії = 1.44 грн / кВт-год x 1.76 кВт-год = 2.54 грн.

Отже, витрата електроенергії на роботу електричної праски за 2 години становить 1.76 кВт-год, а її вартість складає 2.54 грн.
Отвечает Соколов Илья.

Ответ:

2,5344 грн

Объяснение:

Дано: Сила струму - 4A, напруга - 220В, час - 2 години, тариф - 1 грн 44к за 1 кВт·год.

Щоб розрахувати витрату електроенергії, необхідно спочатку визначити споживану потужність електричної праски:

P = V × I = 220 В × 4 А = 880 Вт

Тепер можна розрахувати кількість електроенергії, витраченої за 2 години:

E = P × t = 880 Вт × 2 год = 1760 Вт·год

Для переведення витрати електроенергії з Вт·год в кВт·год, необхідно поділити отримане значення на 1000:

E = 1760 Вт·год = 1,76 кВт·год

Тепер можна розрахувати вартість спожитої електроенергії за тарифом 1 грн 44к за 1 кВт·год:

1,76 кВт·год × 1,44 грн/кВт·год = 2,5344 грн

Отже, вартість електроенергії, витраченої на роботу електричної праски протягом 2 годин складає 2,5344 грн