Багато балів!!! Опір електричного паяльника 400 Ом. Яка потужність цього паяльника, якщо він

працює під напругою 220 В? Відповідь запишіть у (Вт)

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Даша.

Ответ:

30,25 Вт.

Объяснение:

Для знаходження потужності електричного пристрою можна скористатися формулою:

P = U^2 / R,

де P - потужність, U - напруга, R - опір.

Підставляємо відомі значення:

P = 220^2 / 400 = 12100 / 400 = 30,25 (Вт).

Отже, потужність цього паяльника становить 30,25 Вт,