Допможіііть будь ласка 3) Тіло масою 5,5 кг рухається зі швидкістю 8 м/с, стикається з нерухомим

тілом масою 9,5 кг. Взаємодія тіл є непружньою. З якою швидкістю будуть рухатися тіла пісьля зіткнення ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кос Христина.

Ответ:

ОбЗастосуємо закон збереження імпульсу:

m1v1 + m2v2 = (m1 + m2) v

де:

m1 = 5,5 кг - маса першого тіла

v1 = 8 м/с - швидкість першого тіла

m2 = 9,5 кг - маса другого тіла

v2 = 0 м/с - друге тіло у спокої

v - швидкість тіл після зіткнення

Підставляємо відомі значення та розв'язуємо рівняння:

5,5 кг * 8 м/с + 9,5 кг * 0 м/с = (5,5 кг + 9,5 кг) * v

44 Ns = 15 кг * v

v = 44 Ns / 15 кг ≈ 2,93 м/с

Отже, тіла будуть рухатися разом зі швидкістю 2,93 м/с після зіткнення.ъяснение: