Реостат під'єднано до джерела постійної напруги. У скільки разів зміниться потужність струму в

реостаті, якщо опір реостата зменшити в 3 рази?​СРОЧНО!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ходырев Кирилл.

Відповідь:

Згідно з законом Ома, струм, що протікає через реостат, залежить від опору реостата та напруги на ньому: I = U/R

Потужність струму в реостаті залежить від потужності, що розсіюється на реостаті: P = I^2 * R

Якщо опір реостата зменшитися в 3 рази, то новий опір становитиме R/3. Отже, новий струм становитиме:

I = U / (R/3) = 3U/R

Нова потужність струму становитиме:

P = (3U/R)^2 * (R/3) = 9U^2/R

Отже, потужність струму збільшиться в 9 разів.

Пояснення:

Все в відповіді:)