1102. Чому дорівнює середнє арифметичне чисел: 1) 6 i 14; 2) 10 i 15; 4) 2, 3, 4 i 5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Dakota Erick.

Відповідь:1) 6 і 14=(6+14)÷2=20÷2=10

2) 10 і 15=(10+15)÷2=25÷2=12,

3) 2,3 4 і 5=(2+3+4+5)÷4=14÷4=3,5

Покрокове пояснення:надеюсь помогла.