Легковий автмобіль і вантажівка рухаються зі швидкостями 108 км/год і 54 км/год відповідно. Маса

автомобіля 1000 кг. Яка маса вантажівки, якщо відношення імпульсу вантажівки до імпульсу автомобіля дорівнює 1,5?

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhmanova Merey.

Ответ:

3000кг

Объяснение:

q¹ - импульс авто

q² ' импульс грузовика

108км/час = 30 м/с

54 м/час = 15м/с

q¹= m(авто) × v(авто) = 1000 × 30 = 30000(м×кг/с)

q² = 1.5q¹ = 1,5 × 30000 = 45 000(м×кг/с)

m(грузовика) = q²/v(грузовика) = 45 000 / 15 = 3000кг