Визначити масу тіла, що рухається зі швидкістю 72 км/год, якщо його кінетична енергія становить

500Дж. a) 25 кг б) 2,5 кг в) 36 кг 50 кг д) інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Андрей.

Ответ:

Отже, маса тіла, що рухається зі швидкістю 72 км/год і має кінетичну енергію 500 Дж, становить 2,5 кг.

Відповідь: б) 2,5 кг

Объяснение:

Дано:

   Швидкість тіла: 72 км/год

   Кінетична енергія тіла: 500 Дж

Решение:

Кінетична енергія тіла (Ек) обчислюється за формулою:

Ек = (1/2) * m * v²

де:

Ек - кінетична енергія

m - маса тіла

v - швидкість тіла

Ми маємо дані про кінетичну енергію (Ек) і швидкість (v). Ми хочемо знайти масу тіла (m).

Підставимо відомі значення в формулу кінетичної енергії:

500 = (1/2) * m * (72 км/год)²

Переведемо швидкість в метри за секунду (м/с):

1 км/год = 1000 м/3600 с ≈ 0,2778 м/с

72 км/год ≈ 72 * 0,2778 м/с ≈ 20 м/с

Тепер можемо продовжити обчислення:

500 = (1/2) * m * (20 м/с)²

500 = (1/2) * m * 400

500 = 200m

m = 500 / 200

m = 2,5 кг