рівняння руху тіла має виглядати x=20+5t+0,5t2.Яка початкова швидкість тіла і з яким прискоренням

воно рухається.Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгин Дмитрий.

Ответ:

Для рівняння руху тіла x=20+5t+0,5t^2, початкова швидкість може бути знайдена шляхом взяття похідної від x по часу t. Похідна від x по t дорівнює швидкості v, тому початкова швидкість буде дорівнювати значенню швидкості в момент часу t=0. Взявши похідну від x, отримаємо v=dx/dt=5+t. При t=0, v=5, тому початкова швидкість дорівнює 5 м/с.

Прискорення можна знайти шляхом взяття похідної від швидкості по часу. Похідна від v по t дорівнює прискоренню a, тому прискорення можна знайти шляхом взяття похідної від v. Взявши похідну від v, отримаємо a=dv/dt=1. Тому тіло рухається з прискоренням 1 м/с^2.