В одному 9 поверховому будинку у 5 разів більше квартир ніж у другому,а різниця кількості квартир у

цих будинках становить 144 квартири .Скільки квартир у кожному будинку?

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

1) y = 5x (у другому будинку у 5 разів більше квартир, ніж у першому)

2) y - x = 144 (різниця кількості квартир у цих будинках становить 144 квартири)

З першого рівняння маємо, що x = y / 5. Тепер підставимо це значення x у друге рівняння:

y - y / 5 = 144

5y - y = 720 (помножимо обидві частини рівняння на 5)

4y = 720

y = 180

Тепер, знаючи значення y, можемо знайти x:

x = y / 5

x = 180 / 5

x = 36

Отже, у першому будинку 36 квартир, а у другому - 180 квартир.

Пошаговое объяснение: